Detektyw Częstochowa

Detektyw Częstochowa

No Comments

Detektyw Częstochowa, Kluczbork, Radomsko, Wieluń, Lubliniec, Kłobuck

Działamy na terenie całego kraju.

Detektyw – tel. 722 395 473

Nasze przykładowe usługi detektywistyczne:

rozwody, dostarczamy dowody zdrady, weryfikujemy podejrzenia o zdrady, obserwujemy i sprawdzamy osoby, sprawdzanie niani, wykrywamy oszustwa, ustalamy majątek i adres, sprawdzamy pracowników i nieuczciwą konkurencję, prowadziamy wywiad gospodarczy, wykrywamy podsłuchy, wspieramy psychologicznie. Prowadzimy obsługę prawną.

Detektywi zajmują się m. in. sprawami rodzinnymi, rozwodowymi i innymi o bardzo osobistym charakterze. Wykrywamy podsłuchy, zajmujemy się wywiadem gospodarczym, weryfikujemy wiarygodność firm, pracowników i współpracowników, szukamy zaginionych osób.

Prywatny detektyw z licencją – współpraca z policją i prokuraturą – ustawa o usługach detektywistycznych. Skuteczna agencja detektywistyczna – montowanie nadajników GPS – śledzenie samochodów. Sprawy rozwodowe z orzeczeniem o winie – gromadzenie dowodów do sądu zdrady partnerskiej. Detektyw w roli świadka w sądzie – sprawy rodzinne – gromadzenie dowodów śledztwa.

Ustalanie ojcostwa, macierzyństwa, pokrewieństwa – pobranie materiału, testy DNA.

Wykrywanie podsłuchów, wywiad środowiskowy, informatyka śledcza, cyberbezpieczeństwo. Zakładanie podsłuchów, alarmów, montowanie kamer – monitoring całodobowy, śledzenie dronem.

Ochrona obiektów, mienia, VIP-ów i członków rodziny w miejscach prywatnych oraz publicznych. Konwojowanie dzieci, gotówki, transport i ochrona wartościowych przesyłek.

Poszukiwanie zaginionych, ukrywających się osób również za granicą oraz mienia dłużników.

Licencja nr 0000775 wydana przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.
RD-8/2013 numer w rejestrze działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych, prowadzonym przez Ministra Spraw Wewnętrznych.

Agencja – ARKA 
ul. Długa 77
42-134 Kuleje
e-mail: niezgodaarek@gmail.com

No comments.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kancelaria Adwokacka Maciej Mucha

ul. Dąbrowskiego 11 42-200 Częstochowa tel. 668 117 554

Zamknij